EN

Kariyer

Entegres'de

Kariyer

Entegres olarak birinci önceliğimiz çalışanlarımız ve paydaşlarımızla doğruluk, dürüstlük çerçevesinde işler geliştirmektir.

Bu amaca ulaşmak için fırsat eşitliği yaratır, performansı ödüllendirir, bireylerin ve takımların gelişimini teşvik eder, sağlık ve güvenlik gerekliliklerini yerine getiririz. Performans yönetimi sürecinde ve kariyer gelişimi boyunca çalışanlara yetkinliklerini değerlendirme ve geliştirme konusunda fırsatlar sunarız.

Ekip ruhunun tüm çalışma şekillerinin üzerinde olduğu inancıyla, müşterilerimiz için yeni teknolojik gelişmelerle hizmet veriyoruz. Biliyoruz ki, iletişime açık, dürüst ve dayanışma içinde hareket eden insan kaynağı, firmamızın daha başarılı adımlar atabilmesi için en önemli koşuldur. Bu doğrultuda insan kaynakları süreçlerimizi geliştiriyoruz.

Hızlı büyüyen organizasyon yapımız için belli aralıklarda işe alımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Personel ihtiyaçlarımızın karşılanmasında;

kariyer.net ve entegres.com'da yayınlanan ilanlarımıza yapılan başvurulardan yararlanarak işe alımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Açık Pozisyonlar

Entegres Bilgi Teknolojileri’nin bir parçası olmak için, cv havuzumuzda saklanmak üzere ‘ik@entegres.com’ üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Entegres Bilgi Teknolojileri’nde iş hayatına adım atmak ve şirketimizin bir üyesi olmak için, cv havuzumuzda saklanmak üzere ‘ik@entegres.com’ üzerinden başvuru yapabilirsiniz.