EN

Veri Merkezi Dizaynı

Veri Merkezi Dizaynı

Veri Merkezi Dizayn çözümleri, her kurumsal işletmenin kendi içinde barındırılması ya da bu amaca hizmet veren firmaların içinde bulundurulması zorunlu olan bir birimdir. Veri Merkezleri; sistem sunucuları, depolama ve yedekleme sistemleri, network katmanları gibi unsurları içinde bulunduran özel olarak dizayn edilmiş alanlardır.

Veri Merkezi kurulduğu andan itibaren, dizaynı kullanmamanız, bir çözüm ya da yapıya hiç ihtiyaç duymayacağınız anlamına gelmez. Yapınızda bulundurduğunuz yedeklilik ve ayrıntılar ihtiyaç duyulduğunda önemini gösterecektir. Veri Merkezlerinin öncelikli var olma sebebi güvenlik, yedeklilik ve sürekliliktir.

Bugünün veri merkezleri daha performanslı, kolay yönetilebilir, sorunsuz ve hızlı büyüyebilen aynı zamanda düşük maliyetli çözümlere ihtiyaç duymaktadır.

Entegres olarak, mevcut veri merkezi ve oluşturulacak yeni veri merkezi çözümlerinde kesintisiz iş sürekliliğinin sağlanabilmesi için altyapı, yükseltilmiş zemin sistemleri, enerji, iklimlendirme, izleme, güvenlik, sistem odası tasarımı gibi birçok konuda uzman ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz.

Veri Merkezi Dizayn Çözümlerimiz

Enerji sistemleri, güç kaynakları, jeneratörler

EOtomatik gazlı yangın algılama sistemleri

Eİklim kontrollü hassas klima sistemleri

EData Center keşif ve dizayn

EData ve enerji altyapı kablolaması

EIP kamera görüntüleme sistemleri

EErişim kontrol sistemleri

EYükseltilmiş döşeme ve menfez sistemleri

ESunucu ve Switch, Rack kabinetleri

EFiziksel Altyapı Planlama ve Tasarımı